RIM-ODC15
RIM-ODC15 NTE Electronics, Inc
RIM_output.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: DC OUTPUT MODULE 15V
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage - Output: 60VAC
Voltage - Input: 15VDC
Current - Output: 50mA
Type: DC Output Module
Part Status: Active
Current - Input: 16 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC OUTPUT MODULE 15V, Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 60VAC, Voltage - Input: 15VDC, Current - Output: 50mA, Type: DC Output Module, Part Status: Active, Current - Input: 16 mA.