RJP60F4DPQ-A0#T0
RJP60F4DPQ-A0#T0 Renesas Electronics America
Виробник: Renesas Electronics America
Description: IGBT 600V 60A 235.8W TO-247A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук