Продукція > BRISKHEAT > RKF052400720
RKF052400720
RKF052400720 BriskHeat
Виробник: BriskHeat
Description: LONG-LENGTH SILICONE RUBBER HEAT
Packaging: Bulk
Power (Watts): 360 W
Features: Leads Potted, User Selectable Voltage
Color: Brown
Voltage: 240V
Material: Silicone Rubber
Length: 60' (18.29m)
Shape: Rectangular
Type: Heat Tape
Width: 0.500" (12.70mm)
Termination: Wire Leads
Attachment Method: No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Approval Agency: CE
Length - Lead Wire: 10.000" (254.00mm)
Part Status: Active
Watt Density @ 12V: 1 W/in²
Temperature Rating: 450°F (232°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LONG-LENGTH SILICONE RUBBER HEAT, Packaging: Bulk, Power (Watts): 360 W, Features: Leads Potted, User Selectable Voltage, Color: Brown, Voltage: 240V, Material: Silicone Rubber, Length: 60' (18.29m), Shape: Rectangular, Type: Heat Tape, Width: 0.500" (12.70mm), Termination: Wire Leads, Attachment Method: No Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Approval Agency: CE, Length - Lead Wire: 10.000" (254.00mm), Part Status: Active, Watt Density @ 12V: 1 W/in², Temperature Rating: 450°F (232°C).