RKW-12-18-RD Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 18"
Packaging: Bulk
Color: Red
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 18", Packaging: Bulk, Color: Red, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 18.000" (457.20mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm), Part Status: Active.