RKW-8-12-OR
RKW-8-12-OR Essentra Components
rkw.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.500" X 12"
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.500" X 12", Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm), Part Status: Active.