RKW-8-12-YL Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.500" X 12"
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.500" X 12", Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm).