RKWDE-16-24-BK
RKWDE-16-24-BK Essentra Components
skuAsset?mediaId=102238
Виробник: Essentra Components
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 2'
Features: Buckle
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyamide (PA), Nylon
Length: 24.000" (609.60mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 2', Features: Buckle, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyamide (PA), Nylon, Length: 24.000" (609.60mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm).