RKWDE-16-24-OR
RKWDE-16-24-OR Essentra Components
RKWD_Dwg.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 1.000" X 24"
Features: Buckle
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyamide (PA), Nylon
Length: 24.000" (609.60mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 150 шт:
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 1.000" X 24", Features: Buckle, Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyamide (PA), Nylon, Length: 24.000" (609.60mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm), Part Status: Active.