Продукція > ESSENTRA > RKWDM-32-15-BK
RKWDM-32-15-BK
RKWDM-32-15-BK Essentra
RKWDM.pdf
Виробник: Essentra
Cable Ties Cinch Strap w/ metal ring, Hook & Loop, Black
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25', Packaging: Bulk, Features: Metal Buckle, Color: Black, Material: Polyamide (PA), Nylon, Length: 15.000" (381.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 2.000" (50.80mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Metal Buckle
Color: Black
Material: Polyamide (PA), Nylon
Length: 15.000" (381.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 2.000" (50.80mm)