RKWE-8-11-BK
RKWE-8-11-BK Essentra Components
RKWE_Series.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 11"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 11.000" (279.40mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
на замовлення 410 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 11", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 11.000" (279.40mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm).