RKWPR-8-12
RKWPR-8-12 Essentra Components
rkw.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK/MAROON 1'
Packaging: Bulk
Color: Black, Maroon
Material: Polypropylene (PP) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK/MAROON 1', Packaging: Bulk, Color: Black, Maroon, Material: Polypropylene (PP) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm).