RL0111-0.25-9
RL0111-0.25-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=WTDS-019&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 0.25MM2 WHT METER
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Wire Gauge: 0.25mm²
Jacket (Insulation) Material: Polymer
Conductor Strand: 19/0.0051"
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.007" (0.18mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
на замовлення 831 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 0.25MM2 WHT METER, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Meters in Order Quantity, Wire Gauge: 0.25mm², Jacket (Insulation) Material: Polymer, Conductor Strand: 19/0.0051", Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.007" (0.18mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White.