RL0111-1.50-0
RL0111-1.50-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=WTDS-019&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 1.50MM2 BLK METER
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Wire Gauge: 1.50mm²
Jacket (Insulation) Material: Polymer
Conductor Strand: 37/0.0091"
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.009" (0.23mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
на замовлення 1272 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 1.50MM2 BLK METER, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Meters in Order Quantity, Wire Gauge: 1.50mm², Jacket (Insulation) Material: Polymer, Conductor Strand: 37/0.0091", Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.009" (0.23mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.