RL0603A120K
RL0603A120K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl0603a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 12V 20A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 16 V
Varistor Voltage (Min): 11 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum AC Volts: 6 V
Maximum DC Volts: 9 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 12V 20A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 16 V, Varistor Voltage (Min): 11 V, Varistor Voltage (Typ): 12 V, Maximum AC Volts: 6 V, Maximum DC Volts: 9 V.