RL0603A180K
RL0603A180K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl0603a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 18V 30A 0603
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21 V
Varistor Voltage (Min): 17 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 18V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21 V, Varistor Voltage (Min): 17 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V.