RL0603A420K
RL0603A420K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl0603a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 42V 30A 0603
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 49 V
Varistor Voltage (Min): 39 V
Varistor Voltage (Typ): 42 V
Maximum AC Volts: 28 V
Maximum DC Volts: 33 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 42V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 49 V, Varistor Voltage (Min): 39 V, Varistor Voltage (Typ): 42 V, Maximum AC Volts: 28 V, Maximum DC Volts: 33 V.