RL0603A8R0K
RL0603A8R0K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl0603a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 8V 20A 0603
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10 V
Varistor Voltage (Min): 6 V
Varistor Voltage (Typ): 8 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 8V 20A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 10 V, Varistor Voltage (Min): 6 V, Varistor Voltage (Typ): 8 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.6 V.