RL110-681K Bourns Inc.
RL110 Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2.1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2.1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.