Продукція > BOURNS INC. > RL110S-100M-RC
RL110S-100M-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 3.9A 23 MOHM TH
Написати відгук