Продукція > BOURNS INC. > RL110S-101L-RC
RL110S-101L-RC
RL110S-101L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 100UH 1.2A 190 MOHM TH
Написати відгук