Продукція > BOURNS INC. > RL110S-151L-RC
RL110S-151L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM TH
Написати відгук