Продукція > BOURNS INC. > RL110S-330L-RC
RL110S-330L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM TH
Написати відгук