Продукція > BOURNS INC. > RL110S-470K-RC
RL110S-470K-RC Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 47UH TH
Packaging: Tube
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH TH, Packaging: Tube, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH.