Продукція > BOURNS INC. > RL110S-470L-RC
RL110S-470L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.