Продукція > BOURNS INC. > RL110S-560L-RC
RL110S-560L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 56UH 1.6A 110 MOHM TH
Написати відгук