Продукція > BOURNS INC. > RL110S-820L-RC
RL110S-820L-RC Bourns Inc.
RL110S_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.4A 160 MOHM TH
Написати відгук