RL1111-1.50-9-0
RL1111-1.50-9-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
product-CQ79133001.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CBL 1 COND 1.50MM2 BLK METER
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Wire Gauge: 1.50mm²
Jacket (Insulation) Material: Polymer
Conductor Strand: 37/0.0091"
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Type: Hook-Up, Shielded
Jacket (Insulation) Diameter: 0.142" (3.61mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
на замовлення 1022 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL 1 COND 1.50MM2 BLK METER, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Meters in Order Quantity, Wire Gauge: 1.50mm², Jacket (Insulation) Material: Polymer, Conductor Strand: 37/0.0091", Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Cable Type: Hook-Up, Shielded, Jacket (Insulation) Diameter: 0.142" (3.61mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.