RL1206A121K
RL1206A121K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl1206a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 120V 100A 1206
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 150 V
Varistor Voltage (Min): 120 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 67 V
Maximum DC Volts: 100 V
Написати відгук
Description: VARISTOR 120V 100A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 150 V, Varistor Voltage (Min): 120 V, Varistor Voltage (Typ): 120 V, Maximum AC Volts: 67 V, Maximum DC Volts: 100 V.