RL1206A330K
RL1206A330K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl1206a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 33V 100A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39 V
Varistor Voltage (Min): 31 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 100A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 39 V, Varistor Voltage (Min): 31 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V.