RL3005-10-110-12-PTF
RL3005-10-110-12-PTF Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
PTF%20Series.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 12V 190MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.150" T (8.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 190 mA
Current - Trip (It): 290 mA
Voltage - Max: 12V
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)
Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 12V 190MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.150" T (8.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Current - Hold (Ih) (Max): 190 mA, Current - Trip (It): 290 mA, Voltage - Max: 12V, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms.