RL3220A471K
RL3220A471K Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
rl3220a%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 470V 1250A 3220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3220 (8250 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 10J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 1250A 3220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3220 (8250 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 10J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V.