Продукція > SUSUMU > RL3720WT-R068-G
RL3720WT-R068-G
RL3720WT-R068-G Susumu
n_catalog_partition07_en.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES 0.068 OHM 1W 1508 WIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Current Sense
Package / Case: Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Temperature Coefficient: 0/ +350ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0815
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 68 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.068 OHM 1W 1508 WIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Current Sense, Package / Case: Wide 1508 (3720 Metric), 0815, Temperature Coefficient: 0/ +350ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0815, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 68 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RL3720WT-R068-G RL3720WT-R068-G Виробник : Susumu n_catalog_partition07_en-1114612.pdf Current Sense Resistors - SMD 1W 0.068ohm 2%