RL5008-3.0-110-25-PTF
RL5008-3.0-110-25-PTF Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
PTC_Type_PTF.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 25V 500MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.181" T (14.00mm x 4.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.331" (8.40mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 500 mA
Current - Trip (It): 740 mA
Voltage - Max: 25V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Resistance - 25°C (Typ): 3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 25V 500MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.181" T (14.00mm x 4.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.331" (8.40mm), Current - Hold (Ih) (Max): 500 mA, Current - Trip (It): 740 mA, Voltage - Max: 25V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Resistance - 25°C (Typ): 3 Ohms.