RL7020-1K-100-480-PTO
RL7020-1K-100-480-PTO Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
PTO%20Type.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Description: PTC RESET FUSE 480V RADIAL DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.750" Dia x 0.320" T (19.05mm x 8.13mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.330" (8.38mm)
Voltage - Max: 480V
Height - Seated (Max): 0.750" (19.05mm)
Time to Trip: 90 s
Resistance - 25°C (Typ): 1 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 480V RADIAL DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.750" Dia x 0.320" T (19.05mm x 8.13mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Lead Spacing: 0.330" (8.38mm), Voltage - Max: 480V, Height - Seated (Max): 0.750" (19.05mm), Time to Trip: 90 s, Resistance - 25°C (Typ): 1 kOhms.