RL73K2ER82JTD
RL73K2ER82JTD TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1309350_PASSIVE_COMPONENT&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.82 OHM 5% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 820 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.82 OHM 5% 1/2W 1210, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 820 mOhms.