RL73N1ER27FTD
RL73N1ER27FTD TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm)
Resistance: 270 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm), Resistance: 270 MOhms.