RL73V1HR33FTDF
RL73V1HR33FTDF TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.33 OHM 1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Resistance: 330 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.33 OHM 1% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Resistance: 330 mOhms.