RLC63-R430JTE
RLC63-R430JTE Kamaya Inc.
kamaya_products(RLC)_english_20170424_105858.pdf
Виробник: Kamaya Inc.
Description: RES 0.43 OHM 1W 5% 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 430 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.43 OHM 1W 5% 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 430 mOhms.