RLD30P135UFF Littelfuse Inc.
rld30_lf_040706.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A
Current - Trip (It): 2.7 A
Voltage - Max: 30V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 7.3 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 130 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A, Current - Trip (It): 2.7 A, Voltage - Max: 30V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Current - Max: 40 A, Time to Trip: 7.3 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 130 mOhms.