RLD30P185UF Littelfuse Inc.
rld30_lf_040706.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 1.85 A
Current - Trip (It): 3.7 A
Voltage - Max: 30V
Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm)
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 8.7 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 30 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 90 mOhms
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Current - Hold (Ih) (Max): 1.85 A, Current - Trip (It): 3.7 A, Voltage - Max: 30V, Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm), Current - Max: 40 A, Time to Trip: 8.7 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 30 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 90 mOhms.