RLD30P250UF Littelfuse Inc.
rld30-lf-040706?assetguid=ac53218e-b6c8-4cde-af79-ba8aed197896
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 2.5 A
Current - Trip (It): 5 A
Voltage - Max: 30V
Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm)
Part Status: Obsolete
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 10.3 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 20 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 70 mOhms
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Current - Hold (Ih) (Max): 2.5 A, Current - Trip (It): 5 A, Voltage - Max: 30V, Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm), Part Status: Obsolete, Current - Max: 40 A, Time to Trip: 10.3 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 20 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 70 mOhms.