RLD30P500UFF Littelfuse Inc.
media?resourcetype=datasheets&itemid=ac53218e-b6c8-4cde-af79-ba8aed197896&filename=rld30-lf-040706
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 5 A
Current - Trip (It): 10 A
Voltage - Max: 30V
Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm)
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 14.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 10 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 50 mOhms
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Current - Hold (Ih) (Max): 5 A, Current - Trip (It): 10 A, Voltage - Max: 30V, Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm), Current - Max: 40 A, Time to Trip: 14.5 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 10 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 50 mOhms.