RLDM302N221J3QN001T Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 3KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" L x 0.270" W (6.35mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.170" (4.32mm)
Height - Seated (Max): 0.222" (5.64mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 3KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" L x 0.270" W (6.35mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.170" (4.32mm), Height - Seated (Max): 0.222" (5.64mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.