RLER302W472K3QN001T Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.370" L x 0.270" W (9.40mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.275" (6.99mm)
Height - Seated (Max): 0.302" (7.67mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.370" L x 0.270" W (9.40mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.275" (6.99mm), Height - Seated (Max): 0.302" (7.67mm), Capacitance: 4700 pF.