Продукція > TDK > RLF7030T6R8M2R8
RLF7030T6R8M2R8
RLF7030T6R8M2R8 TDK
nductor_commercial_power_rlf7030_en-837192.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.8uH 2.8A
на замовлення 4440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 2.8A 44.76 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 44.76mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RLF7030T6R8M2R8
RLF7030T-6R8M2R8 RLF7030T-6R8M2R8 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_rlf7030_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 2.8A 44.76 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 44.76mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A