RLFR101W395M3QN001T Johanson Dielectrics Inc.
switch-mode-radial-leaded-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 3.9UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Height - Seated (Max): 0.502" (12.75mm)
Capacitance: 3.9 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.9UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Height - Seated (Max): 0.502" (12.75mm), Capacitance: 3.9 µF.