Продукція > RIP-TIE > RLH-045-010-BK
RLH-045-010-BK
RLH-045-010-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 4.5" 10PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 4.500" (114.30mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 4.5" 10PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 4.500" (114.30mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm).