Продукція > RIP-TIE > RLH-045-010-RW
RLH-045-010-RW
RLH-045-010-RW Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE MULT 4.5" 10PACK
Packaging: Retail Package
Color: Multiple
Length: 4.500" (114.30mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE MULT 4.5" 10PACK, Packaging: Retail Package, Color: Multiple, Length: 4.500" (114.30mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm).