Продукція > RIP-TIE > RLH-095-010-BK
RLH-095-010-BK
RLH-095-010-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 9.5" 10PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 9.500" (241.30mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 9.5" 10PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 9.500" (241.30mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm).