Продукція > RIP-TIE > RLH-145-003-BK
RLH-145-003-BK
RLH-145-003-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 1.208' 3PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 14.500" (368.30mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 1.000" (25.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 1.208' 3PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 14.500" (368.30mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 1.000" (25.40mm), Part Status: Active.